Wome Banyo

Hakkımızda
About Me Image
Wome Banyo

Hakkımızda

Wome Banyo; Ketenci Ailesinin yarım asrı aşkın mobilya tecrübesiyle, Tema Yatırım A.Ş.’ nin küresel vizyonunu buluşturmak amacıyla 2017 yılında kurulmuştur.

3.000 m² kapalı, 2.000 m² açık alana sahip fabrikası; seri ve kaliteli üretime uygun modern makinaları ve 600 m²alanda kurulu, kapalı sistem iklimlendirmeli boyahanesi ile öne çıkmaktadır.

Klasik tarzın yanında modern / fütüristik taleplere de cevap verebilen tasarımları ve tasarımcılarıyla model çeşitliliğini sürekli olarak artırmaktadır.

Yeni fabrikasının faaliyete girmesinden bugüne geçirdiği sürede; binlerce konutun mutfak ve banyolarını donatmış, birçok otel, işyeri mobilyalarının yanı sıra çok sayıda özel tasarım işlerine imza atmıştır.

Kurduğu fonksiyonel üretim bandı sayesinde büyük ölçekli projelere ve taleplere de cevap vermektedir.

Yeni yapılanması ve hedefleri doğrultusunda; Wome Banyo markası adı altında büyüyerek banyo dolabı modeli portföyünü genişletmektedir. Sahip olduğu mimar kadrosu ile değişen mimarı tarzlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda her yıl yeni modeller geliştirmekte; yıllık üretim adedini sürekli artırmaktadır.

Tüm Türkiye’ye hizmet verebilen stratejik konumdaki fabrikası aynı zamanda ihracat seferberliği başlatmış ve bu büyük hedef doğrultusunda Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu pazarlarına da üretim yapmaktadır. Avrupa’da; Fransa, Hollanda ve Belçika başta olmak üzere birçok ülkeye, Ortadoğu’da Irak, Kuzey Afrika’da Fas ve Libya’ya üretim ve satış yapmaktadır.

Yıllar İçerisinde Wome

 • 2017Yılı

  Şu an bulunduğumuz yeni fabrikamızın kuruluş sürecinin tamamlanmasıyla artan üretim kapasitesi doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz projeler de büyüdü. Öncelikle Afyonkarahisar özelinde 40 daire ile 200 daire arasındaki projelerde yer alan Wome ismi büyümeye başladı.
 • 2018Yılı

  Yeni markasıyla bulunduğu şehirde ve etrafında bilinirliğini artırdıkça talep de aynı oranda arttı. İstanbul ofisinin de faaliyete geçmesiyle marka projelerde yer almaya başlarken bir yandan da makine parkuru sürekli gelişti ve yenilendi.
 • 2019Yılı

  Vega İhracat’la yapılan işbirliği ile ülke sınırlarının dışına çıkıldı. İlk ihracatın gerçekleştiği Fransa’yı; Belçika, Hollanda ve Almanya takip etti ve Avrupa’nın kapıları Wome için açılmış oldu. Fas ile Kuzey Afrika’ya giriş yapıldıktan sonra Vega markası ile yerleşik bir perakende dağıtım ağına dahil olundu.
 • 2020Yılı

  Avrupa pazarının giderek büyümesi ile Wome için banyo mobilyasına yatırım artarak devam etti. Makine parkurumuz paketli ürün odağında gelişti ve yenilendi. Talep ve ihtiyaca göre sürekli olarak yeni modeller geliştirildi.
 • 2021Yılı

  ‘’Wome Banyo’’ artık bir marka olmaya başladı. Yatırım ve stratejiler ihracata yöneldi. Mimar ve teknik beyaz yaka kadromuz arttı. Belçika’da Vega ile Banyo Mobilyası Mağazası ve Deposu kuruldu. Bu mağazadan tüm Avrupa’ya yerel satış başladı. Hedefler doğrultusunda kadromuz da giderek büyüdü. Böylece yılda 400 dairenin mobilyasını ve 5.000 banyo dolabını üretecek kapasiteye ulaşıldı.
Sec Shape 1

30

ÇEŞİT ÜRÜN

205

MUTLU MÜŞTERİ

11

DEVAM EDEN İŞLER
Nasıl Çalışıyoruz.-?

Sipariş & Teslimat Aşamalarımız

1

Sipariş ve Teklif Aşaması

Talepleriniz için Satış Danışmanlarımızla ile iletişime geçebilir; model, renk, ebat, adet ve palet bilgilerini öğrenebilir, stoklu ürün bilgisi alabilir veya ihtiyaçlarınıza göre üretim teklifi alabilirsiniz.

2

İmalat Aşaması

Teklif ve Sipariş formunda belirtilen teslim tarihine göre ürünlerinizin imalatı hakkında Satış Danışmanları tarafından düzenli olarak bilgilendirilirsiniz.

3

Teslimat & Kurulum

Ürünleriniz hazırlanırken, teslim tarihinden 1 hafta önce sizinle iletişime geçilir ve size teslim edilecek ürünler için önceden bilgilendirilirsiniz. Konteyner, nakliye veya kurulum planlamanızı Proje Teslim departmanıyla organize edebilirsiniz.

4

Teklif formu için tıklayınız.

Referanslar
.

Müşteri ve Çözüm Ortaklarımızın Yorumları

Review Image 1
www.vega-mat.com

Belçika depomuza sevk edilen tüm ürünlerin modellerine göre paletlenerek sorunsuz teslimatı için teşekkür ederiz.

Review Image 2

Musa ÇAL

Müşteri

Kaliteli Paketleme ile ürünler sorunsuz teslim edildi. Firmam adına teşekkür ederim.

Review Image 2

Mehmet Ali KARA

Müşteri

Gününde ve kaliteli hizmet aldım. Teşekkürler.